شید تصویری

شید تصویری

Rate this post
پرده شید تصویری

پرده شید تصویری

مناسب دکوراسیون داخلی منازل و اماکن تجاری و اداری

  • قابل شستشو
  • نصب سریع و آسان
  • دوام و طول عمر بالا
  • مقاوم در برابر تابش نور خورشید
  • امکان استفاده به دو صورت زنجیری و ریموتی
  • چاپ تصویر و لوگوی مورد نظر بر روی پرده با کیفیت بالا
  • امکان سفارش با ابعاد مورد نظر بدون محدودیت
  • قابل استفاده در مکانهای مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاه‌های بزرگ و …

معرفی پرده شید تصویری

شید تصویری نوع خاصی از پرده شید است که امکان چاپ آرم، لوگو، تصویر اشخاص و یا هر تصویر دیگری را به دلخواه مشتری بر روی پرده دارد. پرده‌های شید تصویری عموما از جنس بابمو هستند اما قابلیت استفاده از پارچه‌های خاص برای چاپ تصویر مورد نظر نیز وجود دارد.

انواع شید تصویری

پرده شید رول تصویری را از یک نگاه کلی می‌توان به دو دسته یک رو و دو رو تقسیم‌بندی کرد.

پرده فتو شید یک رو

در پرده‌های فتو شید یک رو ملاک بر این است که پرده تنها از یک طرف دید دارد و وجود طرح در طرف دیگر آن تاثیری در دکوراسیون فضا ندارد. این نوع پرده‌ها معمولا بر روی پنجره اتاق‌ها و مکانهای ورودی و یا با مقاصد تبلیغاتی بر روی تابلوهای پاساژها، فروشگاه‌ها، ادارت و … که طرف دیگر آن دید ندارد نصب می‌شوند و بدیهی است که قیمت آن نسبت به قیمت پرده تصویری دو رو پایین‌تر است.

پرده فتو شید دو رو

در پرده‌های فتو شید دو رو ملاک بر این است که پرده از دو طرف دید دارد، بنابراین می‌توان در دو طرف پرده طرح مورد نظر را چاپ کرد. این نوع پرده‌ها می‌توانند بر روی پنجره فروشگاه‌ها، سوپر مارکتها و رستوران‌ها برای جلوگیری از دید همه جانبه به داخل، آشپرخانه‌های بزرگ و حتی پشت ویترین فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.

مناسب تمام سلیقه‌ها

پرده‌های سفارشی مناسب تمام سلیقه‌ها هستند و پرده‌های شید تصویری نیز از این قاعده مستثنی نیستند، زیرا هر فردی می‌تواند سلیقه خود را در آن اعمال کند و به عبارتی آن را بسته به نیاز و سلیقه خود سفارش دهد. آنچه در پرده‌های سفارشی مهم است این است که دوست دارید چه تصویری را پیش روی خود ببینید. عکس فرزندتان، همسرتان، خودتان، جنگل و درختان، حیوانات، فضا، زمین، یک شخصیت سیاسی یا مذهبی، یک هنرمند یا اثر هنری و یا هر تصویر دیگری که شما دوست دارید، می‌تواند برای مدتها پیش روی شما باشد.

رقص نور و سایه با شید چاپی

پرده شید پرده سایه-روشن‌هاست و بازخورد آن بر روی دکوراسیون منزل (در صورت انتخاب صحیح) می‌تواند واقعا زیبا و دلفریب باشد. البته اگر از شید تصویری در فضای منزل و محیط کار خود استفاده می‌کنید این زیبایی می‌تواند چندین برابر افزایش پیدا کند. وجود رنگهای تیره و روشن در تصویر می‌تواند تلالو زیبایی از زنگ و نقش را در فضای داخلی منتشر کرده و جلوه‌های چشم‌نواز و زیبایی خلق کنند.

نمونه‌های پرده شید تصویری

مدلهای دیگر پرده

وبلاگ

مطالب مفید در زمینه خرید و نگهداری از پرده

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.