پرده پذیرایی

پرده پذیرایی

3.3/5 - (3 امتیاز)
پرده پذیرایی

پرده پذیرایی

زیبایی و شکوه در اتاق پذیرایی

  • قابل شستشو
  • دارای مدلها، طرحها و رنگهای آماده متنوع
  • جمع‌بندی پرده نهایی بر مبنای درخواست شما
  • بررسی اتاق پذیرایی شما و ارائه پیشنهادهای مناسب
  • ارائه مدلهای سفارشی بسته به نیاز و سلیقه شما
  • ایجاد هارمونی با دیگر عناصر اتاق پذیرایی برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر
  • تصمیم‌گیری هوشمندانه بر مبنای بودجه مورد نظر شما
  • طرح‌ریزی، سفارش و نصب در کوتاه‌ترین زمان ممکن

sdfgh

معرفی پرده پذیرایی

اتاق پذیرایی از جمله مهمترین بخشها در خانه است که معمولا افراد بیشترین زمان را در زمان حضور در خانه در آن سپری می‌کنند. از طرفی مهمان‌ها و افرادی که به هر دلیلی در خانه شما حضور می‌یابند، عمدتا تنها اتاق پذیرایی خانه را می‌بینند. بنابراین دکوراسیون و زیبایی سالن پذیرایی بیانگر زیبایی خانه است و باید مورد توجه قرار گیرد.

ایجاد هارمونی با عناصر دیگر

پرده‌های پذیرایی یکی از عناصر بسیار تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی محسوب می‌شوند و به زیباسازی فضای داخلی منازل کمک شایانی می‌کنند. پرده‌های پذیرایی از عناصر مختلفی تشکیل می‌شوند که قرارگیری آنها در کنار یکدیگر و ایجاد هارمونی بین آنها و دیگر عناصر اتاق پذیرایی می‌تواند زیبایی آن را دو چندان کند.

هر چند انتخاب پرده پذیرایی مناسب می‌تواند به تنهایی دکوراسیون منزل را متحول کند، با این حال وجود هارمونی میان پرده با دیگر عناصر دکوراسیون منزل، می‌تواند به زیبایی و چشم‌نواز بودن هر چه بیشتر اتاق پذیرایی کمک کند.

انواع پرده‌های پذیرایی

پرده‌هایی که برای اتاق پذیرایی در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل نوع یا مدل خاصی نیستند و این امکان وجود دارد که از هر نوع پرده‌ای از جمله شید، لوردراپه، زبرا و … برای آن استفاده کنید. با این حال در ایران حالت ویژه‌ای از پرده که دارای ظاهر سلطنتی است به عنوان پرده پذیرایی شناخته می‌شوند.

امروزه پرده‌های پذیرایی تنوع بسیار زیادی دارند و در سبکها، طرحها و رنگهای مختلفی در دسترس هستند، شاید به همین دلیل است که انتخاب پرده پذیرایی مورد نظر در بین انبوهی از انتخابهای مناسب اندکی مشکل باشد.

با این حال قاعده خاصی برای انتخاب پرده پذیرایی مناسب وجود ندارد.
در واقع خروجی نهایی تابع سلیقه شما در انتخاب پارچه، طرح، رنگ و عناصر دیگر و نیز بودجه مورد نظر است.

پرده‌های پذیرایی سفارشی

پرده‌های پذیرایی به صورت آماده و در ابعاد، مدلها و طرحهای مختلف در بازار وجود دارند و مزیتی که دارند این است که مطمئن خواهید بود پرده پذیرایی خانه شما همین است که می‌بینید. با این حال اگر هیچ یک از مدلهای موجود مورد پسند شما واقع نشده است (!) و یا به دنبال پرده‌ای یونیک و منحصربفرد هستید می‌توانید مدلی را که دوست دارید سفارش دهید.

معمولا برای پرده پذیرایی در خانه‌های کوچک از پارچه‌های نازک مانند حریر و یا پارچه‌های توری و در خانه‌های بزرگ و مجلل از پارچه‌های ضخیم‌تری نظیر ساتن، مخمل و شانل استفاده می‌کنند.

پرده‌های پذیرایی رسمی و سنگین معمولا با والان مورد استفاده قرار می‌گیرند و این قابلیت را دارند تا از ورود نور خورشید به داخل ممانعت کنند، همچنین این پرده‌ها در زمستان نیز باعث گرم شدن خانه و به عبارتی جلوگیری از هدر رفتن دمای اتاق می‌شوند.
والان پرده پذیرایی نیز نقش مهمی در دکوراسیون داخلی خانه‌ها دارند که با انتخاب مناسب آن می‌توان جلوه‌ای زیبا به خانه بخشید.

در صورتی که برای انتخاب پرده پذیرایی مناسب نیازمند مشاوره هستید، متخصصان پرده‌آرا می‌توانند با توجه به نیازها، سلیقه و بودجه مورد نظر اقدام به معرفی بهترین گزینه‌های موجود به شما کنند.

نمونه‌های پرده پذیرایی

نمونه کارهای پذیرایی پرده‌آرا

مدلهای دیگر پرده

وبلاگ

مطالب مفید در زمینه خرید و نگهداری از پرده

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.