لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری

3.6/5 - (17 امتیاز)
پرده لوردراپه تصویری

پرده لوردراپه تصویری

تصویرساز فضای کاری شما

  • نصب سریع و آسان حتی توسط مشتری
  • مقاومت بالا در برابر نور، رطوبت و عوامل خارجی
  • صد در صد قابل شستشو به ساده‌ترین شکل
  • امکان تنظیم دلخواه نور و میزان دید از میان پرده
  • قابلیت جمع شدن کامل پرده به یک سمت
  • چاپ تصویر و لوگوی مورد نظر بر روی پرده با کیفیت بالا
  • امکان سفارش با ابعاد مورد نظر به صورت یک رو و دو رو
  • قابل استفاده در سازمانها، دفاتر اداری و شرکتها

معرفی پرده لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری نوع خاصی از پرده لوردراپه است که امکان چاپ آرم، لوگو، تصویر اشخاص و یا هر تصویر دیگری را به دلخواه مشتری بر روی پرده دارد. پرده‌های لوردراپه تصویری عموما از جنس لمینت یا سولیت هستند اما قابلیت استفاده از پارچه‌های خاص برای چاپ تصویر مورد نظر نیز وجود دارد.

مکانیسم پرده لوردراپه

به لحاظ مکانیسم می‌توان گفت لوردراپه ساختاری مشابه پرده کرکره دارد، با این تفاوت که تیغه‌های پرده کرکره به صورت افقی هستند و در لوردراپه در حالت آویزان قرار می‌گیرند و طول آنها معمولا به کف می‌رسد. تیغه‌های پرده‌های لوردراپه امکان تغییر زاویه و تنظیم میزان نور ورودی را به صورت کامل دارند. این تیغه‌ها بر روی یک ریل آلومینیومی قرار گرفته‌اند و این امکان را دارند تا (در حالت باز) به صورت کامل به یک سمت جمع شده و ویو کاملی از فضای بیرون را پیش روی شما بگذارند.

انواع لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری را از یک نگاه کلی می‌توان به دو دسته یک رو و دو رو تقسیم‌بندی کرد.

لوردراپه تصویری یک رو

در لوردراپه تصویری یک رو ملاک بر این است که پرده تنها از یک طرف دید دارد و وجود طرح در طرف دیگر آن تاثیری در دکوراسیون فضا ندارد. این نوع پرده‌ها معمولا بر روی پنجره اتاق‌ها و مکانهای ورودی و … که طرف دیگر آن دید ندارد نصب می‌شوند و بدیهی است که قیمت آن نسبت به قیمت پرده تصویری دو رو پایین‌تر است.

لوردراپه تصویری دو رو

در لوردراپه تصویری دو رو ملاک بر این است که پرده از دو طرف دید دارد، بنابراین می‌توان در دو طرف پرده طرح مورد نظر را چاپ کرد. این نوع پرده‌ها می‌توانند بر روی پنجره فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها و رستوران‌ها برای جلوگیری از دیده همه جانبه به داخل و حتی به عنوان جدا کننده در ادارت و فضاهای کاری مورد استفاده قرار بگیرند.

مناسب تمام سلیقه‌ها

پرده‌های سفارشی مناسب تمام سلیقه‌ها هستند و پرده‌های لوردراپه تصویری نیز از این قاعده مستثنی نیستند، زیرا هر فردی می‌تواند سلیقه خود را در آن اعمال کند و به عبارتی آن را بسته به نیاز و سلیقه خود سفارش دهد. آنچه در پرده‌های سفارشی مهم است این است که دوست دارید چه تصویری را پیش روی خود ببینید. عکس فرزندتان، همسرتان، خودتان، جنگل و درختان، حیوانات، فضا، زمین، یک شخصیت سیاسی یا مذهبی، یک هنرمند یا اثر هنری و یا هر تصویر دیگری که شما دوست دارید می‌توانید برای مدتها پیش روی شما باشد.

نمونه‌های پرده لوردراپه تصویری

مدلهای دیگر پرده

وبلاگ

مطالب مفید در زمینه خرید و نگهداری از پرده

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.