پرده تالاری

پرده تالاری

3/5 - (2 امتیاز)
پرده تالاری

پرده تالاری

مجلل، خاص، زیبا و شیک

  • بررسی بخشهای مختلف تالار و ارائه پیشنهادهای مناسب
  • ایجاد هارمونی بر پایه تکنولوژی تاثیر رنگ در بخشهای مختلف
  • تصمیم‌گیری هوشمندانه بر مبنای بودجه مورد نظر شما
  • در نظر گرفتن تمام پارامترهای تاثیرگذار بر ذهن مخاطب
  • طرح‌ریزی، سفارش و نصب در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • ارائه گارانتی طولانی مدت و پشتیبانی حضوری مستمر

معرفی پرده تالاری

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب یک تالار برای برگزاری جشن عروسی، زیبایی تالار و دکوراسیون آن می‌باشد. در این بین پرده‌های تالار به عنوان یکی از عناصر اصلی در افزایش زیبایی تالار، می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در چشم مشتری داشته باشند و نظر او را جلب کنند و حتی در برخی موارد ضعفهای تالار را نیز بپوشانند.

هدف استفاده از پرده‌های تالاری

معمولا استفاده از پرده با اهداف مختلفی مانند پوشاندن فضای داخلی برای حفظ حریم خصوصی، جلوگیری از ورود نور مزاحم آفتاب و در برخی موارد تنها به صورت تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پرده‌های تالاری انواع مختلفی دارند و شامل پرده‌های ورودی، پرده‌های پوشاننده پنجره‌ها یا دیوارها، پرده جایگاه عروس و داماد و … هستند و می‌توان گفت هر بخش از تالار نیازمند پرده‌ای با هدفی خاص است. البته آنچه در تمام پرده‌هایی که در تالارهای عروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد مشترک است این است که زیبا، مجلل و چشم‌نواز باشند و هارمونی ویژه‌ای با فضای تالار داشته باشند.

ایجاد هارمونی و ترکیب رنگ مناسب

انتخاب مناسب پرده‌های تالاری از لحاظ رنگ و طرح با دیگر عناصر موجود مانند میز و صندلی، دکوراسیون‌ها، نورپردازی و … تاثیر بسیار بالایی بر ذهن مخاطب خواهد داشت و می‌تواند به یکی از پارامترهای مهم برای انتخاب تالار شما در میان صدها انتخاب مشابه بیانجامد.

به عنوان مثال در فضای داخلی تالارهای با دیزاین مدرن و مبلمان استیل بهتر است پرده‌های مخمل یا ابریشم استفاده کرد . استفاده از والان، گوشواره، كتیبه، یراق آلات، آویز و سایر لوازم جانبی مناسب نیز بر زیبایی پرده و در نهایت تالار عروسی خواهد افزود.

انتخاب پرده مناسب

معمولا انتخاب مجموعه پرده‌های مناسب برای تالارهای عروسی اندکی دشوار است زیرا باید موارد مختلفی را در کنار یکدیگر مورد بررسی قرار دهید و از طرفی اهداف خود را به صورت واضح و مشخص در نظر داشته باشید.

در این میان باید به تصاویر و یا حتی فضای واقعی تالارهای موفق نیز نگاهی بیاندازید و سعی کنید دلایل موفقیت آنها را یافته و در کنار ایده‌های خود به بهترین نتیجه ممکن برسید.

متخصصان پرده‌آرا نیز می‌توانند در این امر به کمک شما آمده و تجربه‌های خود را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه‌های پرده تالاری

مدلهای دیگر پرده

وبلاگ

مطالب مفید در زمینه خرید و نگهداری از پرده

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.