پرده هتلی

پرده هتلی

2/5 - (1 امتیاز)
پرده هتلی

پرده هتلی

زیبایی، ظرافت، هارمونی و امنیت

  • بررسی بخشهای مختلف هتل و ارائه پیشنهادهای مناسب
  • ایجاد هارمونی بر پایه تکنولوژی تاثیر رنگ در بخشهای مختلف
  • تصمیم‌گیری هوشمندانه بر مبنای بودجه مورد نظر شما
  • در نظر گرفتن تمام پارامترهای تاثیرگذار بر ذهن مخاطب
  • طرح‌ریزی، سفارش و نصب در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • ارائه گارانتی طولانی مدت و پشتیبانی حضوری مستمر

معرفی پرده هتلی

دکوراسیون در هتل بسیار مهم است و یکی از مهمترین عناصر در دکوراسیون هتلها پرده‌های زیبا و مجلل است. البته از آنجا که پرده‌ها از مهم‌ترین و ظریف‌ترین عوامل تزیین اتاق‌های هتل محسوب می‌شوند باید در تکمیل و هم‌خوانی با سایر عناصر دکور اتاق‌های نشیمن، لابی و … تنظیم شوند. هنگامی که پرده‌های مورد استفاده در اتاق‌های هتل به درستی با دکوراسیون هماهنگ نشوند تاثیر منفی بر جلوه بصری آن اتاق می‌دهند. در همین راستا بهتر است پرده‌های هتل با دکوراسیون داخلی و عناصر دیگر اتاق هارمونی ویژه‌ای داشته باشند تا زیبایی اتاق را افزایش دهند.

حریم خصوصی میهمان‌ها

البته پرده‌ها در هتل تنها با مقاصد تزئینی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، بلکه می‌توانند در راستای حفظ حریم خصوصی میهمانها و ایجاد فضایی آرامش بخش برای استراحت آنها نیز بر روی پنجره‌های هتل نصب شوند. استفاده از پرده‌هایی که فضای داخلی اتاق را برای جلوگیری از ورود نور آفتاب و یا عدم داشتن دید از فضای بیرون به خوبی بپوشاند نیز تاثیر بسیار مطلوبی در ذهن مخاطب حتی به صورت ناخودآگاه برای مراجعات بعدی یا معرفی هتل به دوستان و آشنایان خواهد داشت.

از طرفی ممکن است میهمانان بخواهند از منظره بیرونی هتل نیز لذت ببرند. این امر هم باید توسط هتل‌داران مد نظر قرار داده شود و پرده‌های هتل صرفا به یک عنصر تزئینی و پوششی تبدیل نشود. همچنین آشنایی با مباحث رنگ شناسایی و استفاده صحیح و مناسب از آنها می‌تواند حس خوبی را در مشتریان نسبت به هتل شما القا کند.

امکانات مدرن بر روی پرده‌ها مانند قابلیت کنترل توسط ریموت نیز می‌توانند تلفیقی جالب از هنر و تکنولوژی در دید مشتریان هتل باشد.

دریک کلام باید گفت پرده‌ها باید به گونه‌ای باشند که علاوه بر زیبایی، برای مسافران در مدت کوتاهی که میهمان هتل شما هستند مانند خانه خودشان و حتی بیشتر ایجاد حس آرامش و رضایت کند.

امنیت مسافران

امنیت موضوعی است که همیشه برای افراد اولویت بسیار بالایی دارد. در این زمینه و در راستای امنیت هتلها، پرده‌های ویژه‌ای تحت عنوان پرده‌های ضد جرقه و ضد حریق عرضه شده‌اند که می‌توانند علاوه بر مسافرین خیال هتل‌داران از بروز حوادث اجتناب ناپذیر و خسارتهای سنگین راحت کند.

انواع پرده‌های هتلی

در هتلها علاوه بر استفاده از پرده‌های تزئینی پذیرایی که در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، امکان استفاده از انواع دیگر پرده، نظیر شید، بلک‌اوت، کرکره‌ای و … نیز وجود دارد و انتخاب آنها بستگی مستقیم با نیاز هتل‌دارن، شرایط و جایگاه هتل و … دارد و برای داشتن انتخاب مناسب باید تمام آنها را مورد بررسی قرار دهید. البته اگر در انجام این کار نیاز به مشاوره داشتید، متخصصان پرده‌آرا می‌توانند به یاری شما آمده و به شما در این امر کمک کنند.

البته پرده‌های هتل تنها مختص اتاقهای میهمان‌ها نیستند و در بخشهای دیگری مانند درب ورودی هتل، پنجره‌های موجود در طبقات و حتی در پشت پیشخوان و پذیرش هتل نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و انتخاب مناسب هر کی از این موارد می‌تواند سهمی در بهتر دیده شدن هتل شما داشته باشد.

نمونه‌های پرده هتلی

مدلهای دیگر پرده

وبلاگ

مطالب مفید در زمینه خرید و نگهداری از پرده

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.